NÁŠ CHOVATELSKÝ SERVIS

V naší chovatelské stanici odchováváme štěňátka s láskou a péčí všech členů rodiny. Štěňátka jsou pod celodenním dohledem a v rámci správné socializace jsou zvykaná na běžné domácí i venkovní zvuky (lux, mixer, rádio, televize, auto, sekačka na trávu), děti, lidi, další psy, jízdu autem atd. Po odstavu jsou převáděna na superprémiové granulové krmivo značky Taste of the Wild, ale mimo toho dostávají i řadu dalších dobrůtek v podobě masa, ovoce, zeleniny, jogurtů, tvarohů, piškotů atd.

Velký důraz klademe na zdraví a hlavně zdravé klouby a proto všechna štěňátka dostávají po odstavu chondroprotektiva na podporu jejich správného vývinu.

Samozřejmostí je kvalitní veterinární péče po celou dobu odchovu našich štěňátek + prohlídka těsně před odběrem, sledování jejich povah a správného vývoje, sdílení všech nám dostupných informací se zájemci o naše štěňátka a od prvních dnů možnost sledování růstu štěňátek na našich internetových stránkách nejen pro budoucí majitele.

Velmi uvítáme trvalý kontakt s majiteli našich štěňátek a budeme vděční za každou zprávu o jejich vývoji a pokrocích, fotografie či návštěvu.

Všechna štěňátka budou při odchodu od nás 1-2x očkovaná, 3-4x odčervená a čipovaná.

Mimo samozřejmostí jako je předkupní a kupní smlouva, průkaz původu a pet pas (očkovací průkaz použitelný jak v ČR tak v zahraničí), si noví majitelé od nás se štěňátkem odvezou i řadu drobností usnadňujících životní změnu jim i štěňátku. Mezi nejdůležitější patří podrobný soupis rad a informací o výchově, výcviku, výživě, internetových psích potřebách atd, 2kg balíček krmiva, na které je štěňátko zvyklé a něco malého, navoněného maminkou a sourozenci, aby se mu v novém domově tolik nestýskalo a rychleji si zvyklo.

Pokud si noví majitelé závazně rezervují štěňátko z naší chovatelské stanice do 10ti dnů od jeho narození, tak mají možnost si pro svého nového člena rodiny vybrat jméno, které bude mít v průkazu původu. Jedinou podmínkou je, že musí začínat písmenem toho vrhu, z kterého štěňátko pochází (momentálně na písmeno F - může to být složené i ze dvou slov, např. Funny Daisy).

V případě zájmu nových majitelů:

1)      I po odchodu štěňátek velmi rádi kdykoliv zodpovíme jakékoliv dotazy, nebo alespoň poradíme, kde nejlépe kvalifikovanou odpověď získat

2)      Budeme prezentovat jejich pejska na našich internetových stránkách

3)      Zprostředkujeme setkání s ostatními sourozenci z vrhu.

4)      Rádi pomůžeme a poradíme s výcvikem, uchovněním, přípravě na zkoušky či výstavy.

Pokud byste chtěli štěňátko od nás, máte nějaké dotazy nebo byste se k nám chtěli přijet podívat, tak neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vás uvidíme.

 

Zpět na ŠTĚŇÁTKA