NÁŠ CHOVATELSKÝ SERVIS

V naší chovatelské stanici odchováváme štěňátka s láskou a péčí všech členů rodiny. Štěňátka jsou pod celodenním dohledem a v rámci správné socializace jsou zvykaná na běžné domácí i venkovní zvuky (lux, mixer, rádio, televize, auto, sekačka na trávu), děti, lidi, další psy, jízdu autem atd. Po odstavu jsou převáděna na superprémiové granule, ale mimo toho dostávají i řadu dalších dobrůtek v podobě masa, ovoce, zeleniny, jogurtů, tvarohů, piškotů atd.

Velký důraz klademe na zdraví a hlavně zdravé klouby a proto všechna štěňátka dostávají po odstavu chondroprotektiva na podporu jejich správného vývinu.

Samozřejmostí je kvalitní veterinární péče po celou dobu odchovu našich štěňátek + prohlídka těsně před odběrem, sledování jejich povah a správného vývoje, sdílení všech nám dostupných informací se zájemci o naše štěňátka a od prvních dnů možnost sledování růstu štěňátek na našich internetových stránkách nejen pro budoucí majitele.

Neprodáváme auta ale živé bytosti, takže velmi uvítáme trvalý kontakt s majiteli našich štěňátek a budeme vděční za každou zprávu o jejich vývoji a pokrocích, fotografie či návštěvu.

Všechna štěňátka budou při odchodu od nás 1 očkovaná, 3-4x odčervená a čipovaná.

Mimo samozřejmostí jako je předkupní a kupní smlouva, průkaz původu a pet pas (očkovací průkaz použitelný jak v ČR tak v zahraničí), si noví majitelé od nás se štěňátkem odvezou i řadu drobností usnadňujících životní změnu jim i štěňátku. Mezi nejdůležitější patří podrobný soupis rad a informací o výchově, výcviku, výživě, internetových psích potřebách atd, balíček krmiva, na které je štěňátko zvyklé a něco malého, navoněného maminkou a sourozenci, aby se mu v novém domově tolik nestýskalo a rychleji si zvyklo.

Pokud si závazně rezervujete štěňátko z naší chovatelské stanice do 10ti dnů od jeho narození, tak budete mít možnost si pro svého nového člena rodiny vybrat jméno, které bude mít v průkazu původu. Jedinou podmínkou je, že musí začínat písmenem toho vrhu, z kterého štěňátko pochází (momentálně na písmeno CH).

V případě zájmu nových majitelů:

1)      I po odchodu štěňátek velmi rádi kdykoliv zodpovíme jakékoliv dotazy, nebo alespoň poradíme, kde nejlépe kvalifikovanou odpověď získat

2)      Budeme prezentovat jejich pejska na našich internetových stránkách

3)      Zprostředkujeme setkání s ostatními sourozenci z vrhu.

4)      Rádi pomůžeme a poradíme s výcvikem, uchovněním, přípravě na zkoušky či výstavy.

Pokud byste chtěli štěňátko od nás, máte nějaké dotazy nebo byste se k nám chtěli přijet podívat, tak neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vás uvidíme.

 

Zpět na ŠTĚŇÁTKA